Gabinet kosmetyczny Eunice

Każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na odrobinę relaksu i wytchnienia od zgiełku miasta. Otoczymy Cię profesjonalną obsługą a dzięki najstaranniej dobranym kosmetykom wiodących producentów oraz nowoczesnym urządzeniom, znajdziesz wymarzone dla siebie zabiegi kosmetyczne. Dla stałych klientów mamy program lojalnościowy, promocje i korzystne rabaty.

zarezerwuj wizytę

kongres

W dniach 16 – 17 kwietnia miałam okazję uczestniczyć w 33 Kongresie i Targach LNE w Krakowie, które całkowicie zasłużenie zyskały wśród profesjonalistów z branży kosmetologicznej miano wydarzeń kultowych! Nie tylko są jedyną imprezą o prawdziwie międzynarodowym charakterze, ale też niezmiennie wyznaczają trendy i promują innowacyjne rozwiązania. Podczas 33. Międzynarodowego Kongresu i Targów LNE nie zabrakło gorących tematów branżowych oraz różnorodnych nowinek świata kosmetologii. Miałam przyjemność wziąć udział w panelu dyskusyjnym sesji ogólnej wśród tak wspaniałych wykładowców jak dr Artur Markowski, dr Magdalena Rogóż, Marta Mieloszyk-Pawelec, Kinga Wasilewska, Joanna Klonowska, Agnieszka Gomolińska czy dr Krzysztof Krupka.
Ponad to już w najbliższym czasie w salonie kosmetycznym Eunice będę proponowała najnowsze rozwiązania w zakresie medycyny estetycznej zaobserwowane podczas warsztatów prowadzonych na żywo przez dr Zbigniewa Leniowskiego.
Szereg wykładów podczas sesji trychologii estetycznej pod opieką merytoryczną Kingii Jach – Skrzypczak, był ogromną inspiracją i kolejnym krokiem milowym w kierunku eksperta w tej dziedzinie.
Ogromna ilość wiedzy oraz umiejętności zdobytych podczas tego wspaniałego wydarzenia, pozwala proponować klientom salonu kosmetycznego Eunice atrakcyjne i skuteczne zabiegi, serdecznie zapraszam Urszula Janerka.

 Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem